Jdi na obsah Jdi na menu

KP mini 6+1 a ml.žačky - 10.10.2015

1 remíza a 1 prohra :-)

V sobotu jsme přivítali na našem hřišti družstva mini a žaček z Třeboně.

Po dvou vyhraných zápasech z minulého kola Mini 6+1 jsme se těšily na další pokračování, ale od mini jsme se bohužel nedočkali, ba naopak dostali jsme co proto.

Zato mladší žačky nás mile překvapily, bojovností v závěru zápasu, kdy nepříznivé skóre 3:8  v 8. minutě 2.poločasu (a v té době již třech neproměněných sedmičkách) někde vzaly sílu a soupeřkám nandaly 5 gólů a dovolily jim dát už jen jednoho. Remízu potom zařídila odvážná a bez nervů Kačka Suchanová, když po zvukovém signálu házela sedmičku a dala!!!! čímž vyrovnala skóre.