Jdi na obsah Jdi na menu

8.3.2009 - II liga ženy

HC Milevsko  - TJ Sokol Kobylisy II   24:31 (8:14)

V prvním poločase jsme neproměnily spoustu vyložených golových šancí a i přes dobrou obranu jsme neudržely se soupeřkami krok. Problémy jsme měly s levorukou pravou spojkou, která nejen že byla zručná, ale navíc měla výškovou převahu, se kterou jsme se nedokázaly vyrovnat.

Druhý poločas už byl vyrovnanější prohrály jsme jen o gol 16:17. Dokázaly jsme 12ti brankový rozdíl 14:26 stáhnout nakonec na 7 branek.

Největším naším nepřítelem jsou nepřesné přihrávky a jak se ukázalo občas i driblink :-)) Jako vždy pochvala Sandře za skvělý výkon v brance, vychytala soupeřkám nejednu příležitost a dokonce i 3 sedmičky ze šesti.