Jdi na obsah Jdi na menu

Strakonice - Milevsko

Strakonice 29. 4. 2023

V sobotním zápase proti domácím Strakonicím podala naše děvčata velmi bojovný výkon.

Na konečném výsledku 30:32 v náš prospěch se podílela gólovým příspěvkem téměř všechna děvčata.
V brance nastoupila Adéla Dostálová, která podala spolehlivý výkon a svými zákroky likvidovala šance domácích.
V obraně velice dobře pracovala čtveřice spojek - Koňáková, Šedivá, Peterková a Němečková. Příspěvek této čtveřice nebyl pouze v obraně, ale v počtu vstřelených branek, které položily základ ke konečnému vítězství. Dvěma brankami
se blýskla Kalejová na křídle, kde překonala brankářku Strakonic z malého úhlu a opřela střelu o tyč, která pak skončila v brance.
Na křídlech se prosadily i naše mladší žákyně - Hanusová, Janouchová, Džermanská, Hlavínová, a spolehlivý výkon podala Fořtová na pozici pivota.
Zápas se přeléval z jedné strany na druhou, o čemž svědčí velký počet vstřelených branek 62. V prvním poločase jsme si vytvořily náskok 3 branek, ale ten soupeř před koncem ještě dokázal smazat a ještě nás o 2 branky přehrál. Do druhého poločasu jsme nastoupily s odhodláním toto utkání dovézt do vítězného konce. Velmi rychle jsme dvou brankové manko smazaly a šly jsme do vedení. V dalším průběhu zápasu jsme se přetahovaly se Strakonicemi o vedení. Naše děvčata však ke konci zápasu našla více sil a rychlými útoky
zápas uchopila do svých rukou a náskok dvou branek si již nenechala vzít.
Po zápase jsme se všichni - včetně našich fanoušků mohli radovat ze zaslouženého vítězství.