Úžasný turnaj - úspěšný pro domácí celek milevských začínajících hráčů házené.

V kategorii přípravky jsme nasadily 2 družstva.

Milevsko A ve složení: Hubalová Ester, Horažďovská Nela, Tůmová Kačka, Kreutzerová Barunka, Kodadová Tereza a Míša, Brousilová Anička

Milevsko B ve složení: Jaroš Matyáš, Zita Míra, Brousil Zdenda, Matějková Verunka, Šťastná Natálka, Bočanová Martina, Matějková Lenka, Vlk Dominik

Celkem v této kategorii bylo 7 družstev a hrálo se systémem každý s každým. Po odehrání všech zápasů se Áčko umístilo na 1. místě bez ztráty jediného bodu. Béčko vyhrálo  vyhrálo 2 zápasy a se 4 body obsadilo krásné 5. místo.

V kategorii MINI hrála také dvě družstva.

Bohužel si nepamatuju všechna jména tak raději nebudu jmenovat nikoho :-)) za to se omlouvám a snad doddatečně doplním.

Každopádně z 5 družstev se Ačko umístnilo na 5. místě a Béčko na 4. místě.

Všech zúčastněním gratulujeme a přejeme si i vám ať nás házená pořád baví.

wink     pár foteček na rajčeti

A co napsala trenérka Lucie Kosobudová do Milevských novin?????

Milevský turnaj v miniházené se vydařil

V sobotu 20.12.uzavřela milevská házená podzimní kolo soutěží turnajem pro přípravku a minižactvo. Zúčastnilo se ho celkem 12 družstev z Písku, Jindřichova Hradce, Strakonic, Českých Budějovic a samozřejmě Milevska.

Minižákyně postavily dvě družstva a  bojovala s Jindřichovým Hradcem, Českými Budějovicemi a Strakonicemi. Nakonec obsadila čtvrté a páté místo. Děvčata měla dobrou obranu, jen chyběla přesnější  střelba na bránu.  Některé zápasy byly velmi „našponované“ a vyrovnané, ale chybělo trochu více toho házenkářského štěstí.

Přípravka vyslala do boje také dvě družstva. Byla pod velkým tlakem a očekáváním, že své dobré výsledky z předešlých turnajů zopakuje i doma. Za velké podpory domácího publika obsadilo jedno družstvo páté místo a druhé dokázalo celý turnaj s přehledem vyhrát.

„Jako trenérka, která tyto děti vedu již druhý rok, bych je chtěla všechny pochválit. Každý turnaj pozoruji jejich další zlepšení a vidím, že tréninková dřina se opravdu vyplácí. Samozřejmě, že důležité je, že si děti i navzájem „sedly“ a fungují jako jedna velká parta. Házená je totiž o spolupráci a vzájemné soudržnosti. Ráda bych vyzvedla i nová děvčátka, která se do týmu zařadila až letos na podzim , ale zapadla velice rychle. Děkuji rodičům za jejich podporu a čas, který nám věnují a těším se na další spolupráci.“

Sestava + góly

Horažďovská 33, Hubalová 19, Kreuzerová 12, Tůmová 5, Brousilová 2, Kodadová T. 1,

Kodadová M. 1(brankařka)

Milevsko B –    Strakonice A    6:8

-Strakonice B   10:16

-Písek A             7:11

-Písek B             6:5

-Loko ČB           9:2

Jaroš 21, Zita 11, Brousil 4, Vlk 4, Matějková L., Matějková V., Šťastná, Bočanová

Konečné pořadí: 1. Milevsko A, 2. Písek A, 3. Strakonice A, 4. Strakonice B, 5. Milevsko B, 6. Písek B,