Jdi na obsah Jdi na menu

Srandamatč rodiče proti dětem 1.6.2012

1. 6. 2012

Zase jsme na konci sezony uspořádali zápas mezi hráči a jejich rodiči. V posledních 3 ročnících měli vždy rodiče navrch, ale tentokrát to bylo od začátků úplně jinak!!!!!!!!!

Začali jsme fotbálkem, aby měli rodiče možnost se zahřát, dostat do tempa a rozběhat se pořádně na utkání v házené :-) Fotbal jsme hráli 30 minut bez přestávky a stav po konečném hvizdu byl 6:5 pro kluky. Pokračovalo se penaltami, v kterých si rodiče hodně věřili, ale jak se ukázalo, zcela zbytečně. Opět vyhráli kluci 5:3

Pak přišel vrchol akce a to házená. A než se rodiče trošku zformovali a rozkoukali už prohrávali 6:2 a kluků náskok se pořád zvyšoval. Je fakt že hlavně tatínek Petra Čecha, Ondry Šimečka a bratr Honzy Pipků klukům trošku dělali starosti, ale golů do sítě rodičů padalo tolik, že se tím netrápili. Rodiče určitě poznali, že se kluci od minulého roku hodně zlepšili a hlavně měli chuť rodičům vytřít zraky :-) a tak konečný výsledek 32:19 pro kluky mluví za vše.

Doufám, že se ještě někdy zase sejdeme, protože dosud nevím jeslti bude pro kluky nějaká soutěž.

Ještě nás čeká také opékání buřtů a pár tréninků do konce školního roku a co bude dál se ještě uvidí.