Jdi na obsah Jdi na menu

KP starší žákyně - 7.5.2011

HC Milevsko - J.Hradec "A" 12:20 (4:9)

V 1. poločase jsme se bránily a bojovaly přesto jsme ho prohrály 4:9. Druhý poločas byl téměř stejný. Hradecká děvčata moc dobře bránila a my se jen ztěží dostávaly do šancí. A když se nám to podařilo, zase jsme nedávaly. Je hodně co zlepšovat.

Sestava a branky: Soldátová 6, Kubínová 4, Greplová, Šebková, Kotrbová, Menhartová, Buriánková, Hrušková 1, Kotherová, Pýchová 1

HC Milevsko - J.Hradec "B" 12:31 (7:18)

Teoreticky má být B-tým slabší u J.H. to však neplatí, obě družstva jsou vyrovnaná a tak to nebylo vůbec jednoduché, hlavně když naše děvčata už za sebou měla těžký zápas s áčkem. Proto i ten výsledek. Hradecká děvčata přehrávala naše ve všech činnostech a tak zápas skončíl dost velkým rozdílem.

Sestava a  branky: Soldátová 5, Kubínová 4, Greplová, Šebková, Kotrbová, Menhartová 1, Buriánková 2, Hrušková , Kotherová, Pýchová