Jdi na obsah Jdi na menu

KP starší žačky a dorostenky - 29.4.2012

29. 4. 2012

TJ Házená Jidřichův Hradec st.žačky - HC Milevsko 16:12 (10:6)

Do zápasu nastoupila naše děvčata víc než dobře v 8 minutě držely se soupeřkami krok, stav byl 3:3, pak ale se jim nedařilo střelecky a podle pravidla nedáš - dostaneš soupeřky odskočily na rozdíl 9: 3, do konce 1. poločasu se nám podařilo stáhnout na rozdíl 4 branek. Druhá půle byla vyrovnaná hrály jsme 6:6. Děvčata zabojovala hlavně v obraně a přidaly i goly stahly na rozdíl 2 branek v 18. minutě, ale 2 chyby v rozehrávce, které potrestala hradecká děvčata nakonec upravily skore na konečných 16:12.

Sestava a branky: Greplová, Pýchová, Buriánková 1, Menhartová, Kubínová 2, Bláhová 1, Šebková 6/2, Soldátová 2

TJ Házená Jidřichův Hradec dorostenky - HC Milevsko 40:9 (22:4)

Druhý zápas  byl o poznání těžší, protože hradecké dorostenky hrají i 1. ligu mladších dorostenek Morava, takže to byl souboj Davida a Goliáše, jen Goliáš tentokrát vyhrál :-)

Sestava a branky: Greplová, Pýchová, Buriánková 2, Menhartová, Kubínová 3, Bláhová, Šebková 2/1, Soldátová 2