Jdi na obsah Jdi na menu

KP Muži 3.5.2014

Rozjetou milevskou mašinu nezastavil ani soupeř z krajského města.

K dalšímu zápasu krajského přeboru zajížděli v sobotu 3.5 2014 milevští muži do Českých Budějovic. Na podzim milevští přehráli Budějovice 27:19.

I dnes měli milevští házenkáři jasně navrch. Od začátku zápasu byli ve vedení. Obrana fungovala, oba brankáři předvedli perfektní výkon a střelec Bartoš opět kraloval. Svými dnešními deseti brankami si vystřílel první místo v tabulce střelců krajského přeboru. Tabulku vede se 32 vstřelenými góly. Do šatny se o poločasové přestávce šlo za stavu 19:11.

V druhé půli se do branky postavil Vacek a hned v prvních minutách zlikvidoval nařízený sedmimetrový hod. Milevšťáci sice polevili v obraně, nicméně vedení si sebrat nenechali a zápas jednoznačně vyhráli 28:23. Dnešním zápasem potvrdili prvenství v kraji, o které již nepřijdou.

Gratulujeme a těšíme se na poslední zápas, který se odehraje 10.5.2014 od 15:30 na domácí palubovce. Soupeřem bude Sezimovo Ústí, se kterým milevšťáci na podzim nešťastně prohráli o jediný gól.