Jdi na obsah Jdi na menu

KP mladší žačky 23.9.2017

Házená JH - HC Milevsko   24:10 (15:5)

Na úvod zápasu, si děvčátky vyzkoušela nové pravidlo - osobní obranu - 5 minut hrála jedna na jednu a zápas byl vyrovnaný, soupeřkám osobka moc nešla a tak holky v 5 minutě hrála 3:3. Po time-outu se hrála již zonová - zasunutá obrana a v té měl soupeř navrh. Nedařilo se proti šikovné hradecké brankařce, i když si Milevsťandy šance vytvořily, většinou trefovaly tyčky nebo brankařku. Ale holky se snažily i přes neúspěšnou střelbu a zápas nevzdaly. Konečný výsledek odpovídá skutečnosti, ale i tak holky chválíme za bojovnost, hlavně ty mladší z nich, které patří ještě do kategorie mini.