...........................................................................................................

MINI 6+1

HC Milevsko - TJ Sokol Písek "A" 13:8 (5:5)

V sobotu jsme doma hostili klub TJ Sokol Písek, který přivezl hned 4 družstva -  A a B mini 6+1 a A a B mladší žačky.

Naše Mini nastoupily do zápasu dost nervozně, Písek hrál vysunutou obranu až na 9 metrech a naše děvčata nevěděla co s tím. Ale přišla na to hodně brzo a už  v 9 minutě vedla 4:0, pak se Písecká děvčata zmohla na remízu v 1. poločase 5:5. V druhém poločase, ale naše holky začala 3 rychlými goly a náskok pořád zvětšovala na konečných 13:8.

Sestava a branky:  Hubalová Ester - Kozáková 5, Řezáčová 3, Koutníková 2/1, Kodadová M. 1, Procházková, Kodadová T., Tůmová, Horažďovská 2/1, Matějková, Krezerová

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

HC Milevsko - TJ Sokol Písek "B" 20:12 (8:6)

Ve druhém zápase byla naše děvčata již rozjetá a na tempu nepolevila. Další super zápas.

Sestava a branky:  Hubalová Ester - Kozáková 6/1, Řezáčová 6/1, Koutníková, Kodadová M. 3, Procházková, Kodadová T., Tůmová 2, Horažďovská 3/1, Matějková, Krezerová

A komentář trenérky Šťastné :-)

Děvčata v obou utkáních jednoznačně svého soupeře přehrála, i když první
poločas prvního utkání tomu nenasvědčoval.

Soupeř nám dovolil skórovat ze všech postů a tak především Kozáková svými
samostatnými akcemi a pravá křídla Řezáčová a Tůmová, přispěly více než
jednou polovinou gólů k celkovému vysokému skóre. V obraně děvčata soupeře k
vážnějším útokům nepouštěla. Tyto dva hezké výsledky podpořila svým
vynikajícím výkonem brankářka Hubalová. I v závěrečných 7-mi metrových
hodech se děvčatům dařilo a i v této disciplině jsme soupeře porazili.

yesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyesyes

Mladší žačky

HC Milevsko - TJ Sokol Písek "A" 6:18 (4:9)

První poločas byl vyrovnaný jen do 10 minuty, pak písecká děvčata začala uplatnovat svou rychlost a naše jim nestíhala. I tak to ale byl pěkný zápas a děvčata snad už pochopila, že házená bolí a že je třeba se o míč a goly poprat. :-))

Sestava a branky: Bočanová - Lipová 1, Chleborádová 1, Suchanová, Doubková 2, Kristiánová 2, Štěpánková, Kakosová, Klenovcová

HC Milevsko - TJ Sokol Písek "B" 9:25 (5:12)

Zápas jako přes kopírák jako ten první. Moc pěkný a moc rychlý. :-))

Sestava a branky: Bočanová - Lipová 4, Chleborádová, Suchanová 2/1, Doubková, Kristiánová 2, Štěpánková, Kakosová 1, Klenovcová

Ke svému druhému mistrovského utkání této sezony nastoupila družstva
mladších žaček a mini 6+1 v Milevsku proti družstvu Písku.

Děvčata podala bojovný výkon, který bohužel na lepšího soupeře nestačil.  V brance dobře zachytala Hanka Bočanová.

Trenérky Šulcová, Menhartová a Šťastná tak měli na konci dne smíšené pocity.