Jdi na obsah Jdi na menu

II.liga ženy - 31.10.2010

HC Milevsko - Spartak Ústí nad Labem 27:26 (11:10)

Drama až do konce, tak se to dá shrnout :-) Začátek zápasu byl značně nervozní z obou stran, první gol padl až ze sedmičky ve 4 minutě do branky soupeře. Až do 18 minuty 1. poločasu jsme soupeřky doháněly až na stav 6:6. Do konce poločasu se nám podařilo udržovat náskok střídavě o 1 až 3 branky. Do druhého poločasu jsme nastoupily s přesvědčením vyhrát, v 5.minutě bylo skore 16:12 což ale neplatilo dlouho již v 11 minutě byl stav srovnán na 18:18 a začala tahanice o goly, která vydržela až do šťastného konce pro náš tým. Myslím, že dnešní zápas ukázal, že se výhry nebojíme, každá hráčka na hřišti odvedla to nejlepší. Nejlepší střelkyně zápasu Žanda Vildtová měla oporu v každé hráčce včetně skvěle chytající Jitky Hečkové. Jako TÝM jsme zápas vyhrály a všem patří dík.

Holky a ženy DÍKY   :-)))))

Sestava a branky: Hečková J., Menhartová 3, Vildtová 10, Hřebejková V. 2, Buriánková 2, Kozáková 2, Křivánková 1, Keřková 2, Janouchová 4, Červenková, Stará, Hečková P., Švecová 1