Jdi na obsah Jdi na menu

II. liga ženy - 6.4.14

TJ Lokomotiva Č.Budějovice - HC Milevsko 34:21 (11:10)

V neděli 6.4.2014 jsme zajížděly od ČB odehrát další kolo soutěže 2 ligy. Budějovice jsou na druhém místě v tabulce, těsně za Pardubicemi, se kterými jsme dokázaly doma sehrát velmi vyrovnané utkání. I nyní jsme doufaly, že Budějovicím nedáme nic zadarmo a potrápíme je.

To se v prvním poločase dařilo na 100%. Střelba fungovala, obrana fungovala, brankařka chytala a tak první půlka utkání skončila těsným vedením Budějovic 11:10. Vypadalo to na zajímavý zápas. Opak byl však pravdou. To co se dařilo v první půli, ve druhé vůbec. Bylo to jak ze zlého snu. Na konci prvního poločasu se domácím zranila gólmanka a my místo abychom situace využily, jsme totálně selhaly. Střelba byla parodie, do obrany se nikdo nevracel, chyby se kupily a brankařka přestala chytat. Budějice toho dokázaly využít a trefovaly se ze všech postů. Konec utkání 34:21. Totálně jsme všechny odešly po psychické stránce. Důvod neznámý. Je však třeba se z tohohle zápasu poučit a zase se zvednout. Šanci na to máme příští týden, kdy sehrajeme 13.4.2014 (neděle) doma od 11 hod utkání s pražským celkem z Vršovic.