Jdi na obsah Jdi na menu

II. liga ženy - 4.5.14

Úspěšný závěr sezóny!

V neděli 4.5.2014 před domácím publikem odehrály milevské ženy svůj poslední zápas letošní sezóny s dalekým Chebem.

Za veliké podpory svých fanoušků dokázaly vyhrát. Napínavé utkání od začátku až do konce.

Téměř celý první poločas byly milevšťandy ve vedení, na konci prvního poločasu výsledek neudržely. O poločasové pauze se šlo do šaten za stavu 13:12 pro Cheb. Chválíme brankařku Vlkovou udržela domácí ve hře a nepustila Cheb do většího vedení.

Poločasová pauza domácím hráčkám neprospěla a během prvních tří minut v druhém poločase prohrávaly o tři branky. Naštěstí se fanoušci vrátily na tribunu a svým skandováním vrátily milevské hráčky do hry. Poté nastala přetahovaná o každý centimetr hřiště, o každý míč a Milevsko pomalu stahovalo náskok. Pět minut před koncem zápasu Milevsko vedlo o dvě branky. Cheb ještě zkusil hru jedna na jednu, ale milevšťandy nezaváhaly ani na vteřinu a soupeřkám odskočily na konečných 26:22.

V tomto zápase, nás fanoušci táhly neskutečně dopředu, naše výhra je i jejich zásluha a my jim za to děkujeme. Doufáme, že nás podpoří i v další sezóně, kterou začínáme v září.