II. liga ženy - 27.4.14

TJ Tachov - HC Milevsko   34:19 (20:7)

Ženy v Tachově
V neděli 27:4 jsme zajížděly na předposlední utkání této sezóny do Tachova.

Ač optimisticky naladěni, oslabená sestava nedávala moc šancí na pěkný výsledek. Chyběla střelkyně Veronika Švecová, Žaneta Vildtová a Eva Menhartová. V 1 poločase jako bychom hrály se svázanýma rukama a není se co divit, když se o poločasu šlo do šaten za stavu 20:7 pro domácí Tachov. Ač to není zvykem přestávka nám prospěla, my se ve hře uklidnily, začalo se střílet a bránit a druhý poločas jsme prohrály již jen o dvě branky 14:12. Konečný výsledek 34:19 je sice nelichotivý, nicméně jsme si dokázaly, že když budeme chtít dokážeme i v oslabené sestavě uhrát uspokojivý výsledek. V tomto zápase se pětkrát trefila Zdeňka Keřková, myslím, že to bylo díky tomu, že má slíbený dárek z východního Německa  . Lenka Lešňovská se trefila čtyřikrát. Verča Hřebejková dala tři branky a navíc si v tomto zápase vybojovala krásnou červenou kartičku, příště dostane zákaz jet fandit chlapům, určitě to odkoukala od Pavla Zajíce Pája Buriánková, stejně jako Peťa Hečková vsítila dvě branky. Soňa Mužíková, Peťa Šilhanová a Vendy Janouchová přispěly každá jednou brankou. Peťa Šilhanová by s námi měla jezdit častěji, neboť nás cestou doučovala němčinu, za což jsme jí vděčné, určitě některá slovíčka využijeme

Doufám, že na poslední zápas, který odehrajme v neděli 4.5.2014 od 11 hod doma s Chebem, zaplníme soupisku, nikdo nebude chybět a my si užijeme pěkné, kéž by i vítězné, utkání.