Jdi na obsah Jdi na menu

9.10.2011 - II.liga ženy

TJ Slavoj Tachov - HC MIlevsko 19:27 (9:12)

Do zápasu jsme nastoupily s odhodláním vybojovat 2 body. V prvním poločase se nám dařilo proměňovat téměř vše, pár technických a střeleckých nepřesností bylo hlavně ze začátku asi kvůli nervozitě, ale s výsledkem v poločasu 9:12 jsme byly spokojené. Do druhého poločasu jsme ale nenastoupily moc dobře, technických chyb přibylo a díky rychlým protiútokům nás soupeřky ve 12. minutě srovnal na 15:15, tentokrát jsme ale nepropadly zoufalství jako už v tolika zápasech, ale všichni jako tým zabojovaly, hlavně brankařka Sandra Vlková nás několikrát zachránila z náskoků z křídla nebo ze šestky a tím nám dodala chuť zabojovat, po šňůře 4 branek jsme v 16. minutě vedly už o 4 branky a náskok jsme ještě zvýšily v posledních 5 minutách, kdy už to soupeřky vzdaly.

Sestava a branky: Vlková, Keřková 7, Buriánková 2, Lešňovská 2, Menhartová 7, Hřebejková V. 3/1, Stará 3, Soldátová 1, Švecová 2, Hečková P., Mužíková

Sedmičky: 3/4 - 1/3

Vyloučení: 1 - 2