Jdi na obsah Jdi na menu

8.11.2009 - II.liga ženy

TJ Sokol Písek - HC Milevsko 24:27 (14:14)

Super zápas, ve kterém nás skvěle podržela brankařka Sandra Vlková, vychytala co se dalo a tím nás nakopla k lepšímu výkonu v útoku. Výsledek by mohl být i lepší, nebýt neproměněných šancí, na třicítku jsme určitě měly :-)). Zápas byl od začátku vyrovnaný v 15. minutě prvního poločasu nám sice Písečandy utekly až na rozdíl 4 branek, ale do konce poločasu se nám podařilo vyrovna. Obrat nastal ve 13 minutě druhého poločasu, kdy jsme daly 4 goly za sebou, stav se obrátil na 22:24 a pak už nás soupeř jen doháněl. Poslední 3 minuty už jsme je nepustily ke střelbě a 2 body jsou naše.

Sestava a branky: Křivánková 2, Buriánková 1, Vildotová 7, Vlková, Hrubcová 2, Keřková 2, Kozáková 1, Hřebejková, Menhartová 3, Lešňovská 2, Šilhanová 2, Mužíková, Janouchová 5