Jdi na obsah Jdi na menu

6.11.2011 - II.liga ženy

HC Milevsko - DHK Most 26:26 (15:15)

Vydařený zápas, i když mrzí, že nám soupeřky vzaly bod. Do zápasu jsme nastoupily líp my, už v 5 minutě jsme vedly 4:1, rozdíl 3 branek jsme udržely do 23 minuty, pak nás soupeřky dotáhly a skore vyrovnaly. Druhý poločas byl kopie prvního, vzdy když se nám podařilo uskočit na rozdíl 3 golů, buď jsme neproměnily nebo špatně přihrály a soupeřky nás dotáhly. Ještě 27. minutě jsme vedly 26:24, ale nepodařilo se nám proměňovat a mostecké trestaly. V poslední minutě jsme vybojovaly sedmičku - stav 26:25 - bohužel jsme nedaly a soupeřkám se ještě podařilo vyrovnat. Pochvala brankařce Sandře Vlkové patří za její obětavost při zákrocích, bez jejího výkonu bychom neměly ani bod. Střelecky se prosadila Veronika Hřebejková a v obraně byla nejlepší Pavla Buriánková, která zítra podstoupí operaci achilovy paty, takže bude pár zápasů chybět. Přejeme štěstí a rychlé uzdravení

Sestava a branky: Vlková, Keřková 4, Buriánková 1, Lešňovská, Menhartová 4, Hřebejková V. 8/2, Stará 2, Soldátová, Mužíková, Křivánková 2, Švecová 1, Vildtová 4, Hečková P., Hečková J.