Jdi na obsah Jdi na menu

5. kolo, Jihočeská liga muži 20.10.2007

20. 10. 2007
Zápas začal oboustrannými zoufalými pokusy vstřelit branku a tak ještě v 9. minutě byl stav 0:0. Pak se domácí ujali vedení 3:0, které Budějovice dokázali v krátké době otočit na 3:4. Milevští vyrovnali, ale hostům se ještě jednou podařilo ujmout vedení na 4:6. To byla 21. minuta prvního poločasu. Následovalo vyloučení vyloučení hostů a jejich nepřesná hra v útoku, ztráty balónů a z toho plynoucí rychlé protiútoky znamenaly, že Milevsko dokonale otočilo stav a první poločas skončil vysoko 16:6. Poslední 9-ti minutovka byla ze strany hostů zoufalá, bezzubá a naprosto odevzdaná. Naopak Milevsko ukázalo co umí. Druhý poločas byl již oboustranně vyrovnaný, Milevští se začali bavit hrou a tak skóre druhého poločasu bylo 15:14. Celkový výsledek zápasu byl uzavřen stavem 31:20. Je třeba vyzdvihnout výkon domácích brankařů, zejména Jeřábka který odchytal první poločas a inkasoval pouze 6 branek.