Jdi na obsah Jdi na menu

30.8.2009 - Český pohár

HC Milevsko - Havlíčkův Brod  21:34 (7:14)

Obrazek

Do českého poháru nastupují všechny celky 1. a 2. ligy jak muži tak ženy. Nám připadly za soupeře ženy Havlíčkova Brodu, které po jarní části skončily na 9. místě (z 12 družstev) v 1. lize. Soupeř to opravdu nebyl lehký, což jsme pocítily hned v první minutě, když na nás vytáhly obranu a my jsme se trápily bez golu až do 13.minuty, kdy byl stav už 0:7. Do konce poločasu se nám podařilo dát 7 branek a skore tak bylo 7:14. Obrana nebyla nejhorší i Havlbrodské holky dělaly chyby, a nám se v druhé půli dařilo i střelecky. Konečný stav zápasu 21:34 předčil naše očekávání. A můžeme být s výsledkem více méně spokojené.