Jdi na obsah Jdi na menu

22.10.2011 - KP starší žáci

HC Milevsko  - Spartak Mas Sezimovo Ústí 24:27 (13:11)

Další v řadě zápasů, ze kterého jsme měli urvat 2 body. Prní poločas byl více méně v naší režii, za prvních 9 minut jsme dali 6 golů a soupeř jen jeden, pak si vzal soběslavský trenér time,promluvil klukům do duše a oni začali bojovat. V prvním poločase hráli naši kluci týmovou hru, připravovali si šance jeden pro druhého a vše šlo jak mělo. Pak ale vstoupili do druhého poločasu, jejich souhra se dařila až do 5 minuty kdy přišla soupeřova šňůra 7 golů a stav se vyrovnal na 21:21. To byl moment, kdy jsme zpanikařili a zbrkle se hnali do útoku. Jeden na jednoho se nám nedařilo, ztráceli jsme míče, ať už špatnými přihrávkami nebo technickými chybami, či nepřesnou střelbou a soupeř nás potrestal vždy golem. Tenhle zápas jsme prohráli vlastní zbrklostí a neukázněností. Snad na jaře vše napravíme a body přijdou. Ještě nás čeká 5.11.2011 výlet do Třeboně tak snad tam už bude vidět zlepšení.

Sestava a branky:  Alexa 2, Třešnička 1, Suk 2, Hron 8, Hochman 1,  Floryček, Černický, Zelený 10, Koutník