Jdi na obsah Jdi na menu

2.10.2011 - II.liga ženy

HC Milevsko - Sokol Vršovice 17:27 (11:13)

První poločas jsme nezačaly dobře, do 6 minuty nám soupeřky daly 5 golů, my jeden, ale pak se situace obrátila a my dotáhly a dokonce ve 12. minutě vedly 7:6, bohužel pa jsme zase měly dlouhou pauzu my a stav ve 23.minutě byl 7:12. Do konce první půle se nám podařilo ještě snížit na 11:13. Druhý poločas byl ale zase propadák, střelecky jsme opět vyhořely jako v předcházejících zápasech. 6 golů za poločas je málo aby to byl vyrovnaný zápas. Sandra v brance dělala zázraky a my nebyly schopné dát branku :-(((((

Sestava a branky:  Vlková, Keřková 1, Buriánková, Lešňovská 4, Menhartová 4, Hřebejková, Stará 6, Šilhanová, Soldátová, Křivánková, Švecová 1, Vildtová 1, Hečková P., Hečková J.