19. 4. 2009

HC Milevsko - TJ SOKOL Písek 23:21 (9:10)

Obrazek

K O N E Č N Ě    V Í T Ě Z S T V Í !!!!!!!!   Obrazek

Už jsme ani nedoufaly, že to jednou přijde, ale je to tady milevské ženy VYHRÁLY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek

V zápase byly písečandy pořád o jednu branku vepředu, hlavně díky  milevské rodačce Romaně Šmídové, kterou jsme nedokázaly ubránit. Ze hry nám dala sice jen 5 branek, zato ve střelbě sedmiček byla excelentní  -  trefila 7 z 8. Tentokrát jsme ale neměly žádné hluché místo v zápase a držely jsme se soupeřkami krok. V 17.minutě druhého poločasu nám sice odskočily na rozdíl 3 branek, ale už ve 20. minutě měly náskok jen 1 branku, ve 25. minutě jsme srovnaly na 21:21 a už jsme nepustily soupeřky ke střelbě, zatím co my jsme z rychlých trháků daly 2 závěrečné a vítězné branky. Všem hráčkám a trenérce děkuji, že jsem se ještě dočkala :-))