Jdi na obsah Jdi na menu

16.10.2011 - KP starší žačky

HC Milevsko dorostenky - TJ Sokol Písek 18:40 (9:21)

Až do 11 minuty jsme držely s Písečendami krok, pak přestalo přát střelecké štěstí a písek si udělala během pár minut velký náskok 10 branek. Jejich hra byla přesná, rychlá a střelba jakbysmet. Prostě celek Písku dnes patří k těm nejlepším, mají velkou členskou základnu a děvčata v družstvech jsou fyzicky i věkově vyrovnaná. Můžeme jen závidět.

Z našeho družstva se střelecky zadařilo Andree Bláhové a skvěle podržela družstvo Natálie Buriánková.

Branky a sestava: Kotrbová, Šebková 3, Bláhová 8, Kubínová 2, Buriánková, Mahdalová 3, Novosadlová 2

------------------------------------------

HC Milevsko starší žačky - TJ Sokol Písek 11:27 (2:14)

Tento zápas byl v prvním poločase jednoznačně v rukou Písku, naše děvčata jako by ještě spala, nic se jim nedařilo, trefovala brankařku, přihrávala soupeřkám do rukou a nebo si nepřihrála mezi sebou. Výsledek tomu v 1. poločase odpovídá. Druhý poločas už skončim rozdílem  9:13 což odpovídalo průběhu hry. Bohužel náskok z prvního poločasu se nám nepodařilo smazat.

Branky a sestava: Kotrbová 1, Šebková 1, Bláhová 5, Kubínová 1, Buriánková, Mahdalová 2, Novosadlová 1