Jdi na obsah Jdi na menu

11.4.2009 - KP Mladší žactvo B

HBC Strakonice A - HC Milevsko 13:4 (7:0)

První zápas našich nejmladších v oddíle nedopadl nejhůř. Nejvíc starostí nám nadělal hráč Zahrádka Lukáš, který naše chlapce a děvčata přerost o 30 cm a obrana si s ním nevěděla rady. V prvním poločase jsme byli zaskočeni rychlou hrou a hlavně obrana nám dělala problémy, ale to se v druhé půli zlepšilo a přišly i goly, druhý poločas už jsme prohráli jen 4:6. V závěrečném rozstřelu v 7metrových hodech jsme dokonce vyhráli 4:2

Obrazek

Sestava a  branky: Matějková, Hochman, Hron 1, Alexa 1,  Floryček - brankař, Mrazík, Třešnička, Mikotová, Dušek, Šimeček 2

a sedmičkový rozstřel: Floryček, Mrazík, Třešnička, Šimeček

Obrazek

HBC Strakonice B - HC Milevsko 12:11 (8:6)

Pěkný zápas, vítězství bylo na dosah, bohužel jsme se v první poločase nechali uspat pomalou hrou strakonických žáků. Druhý poločas už jsme vyhráli 5:4, dva goly chyběli k vítězství. Sedmičkový rozstřel skončil nerozhodně 2:2

Obrazek

Sestava a branky: Matějková, Hochman, Hron 4, Alexa 1, Floryček, Mrazík 1, Třešnička 1, Mikotová, Dušek 3, Šimeček 1

a sedmičkový rozstřel: Alexa, Mikotová