Jdi na obsah Jdi na menu

1. kolo ČP

1. kolo ČESKÉHO POHÁRU

5.9.2010 HC Milevsko - Lokomotiva Č.Budějovice  26:29 (12:13)

ČP je nadstavbová soutěž, které se účastní celky 1. a 2. ligy. Los nám uchystal družstvo Č.Budějovice, které hraje 1. ligu. Průběh hry nenaznačoval, že by naše družstvo bylo outsiderem tohoto zápasu, se soupeřkami jsme držely krok po celý zápas až do posledních minut. Škoda neproměněných dvou posledních rychlých protiútoků, výsledek by byl pak přívětivější jen o 1 branku. Snad se v našem prvním zápase sezony projevily 2 týdny fyzické zátěže, kterou si pro nás trenérky na závěr prázdnin připravily a nebo příchod dorostenek do našeho týmu. Tak či tak, jsme odehrály pěkný zápas a pochvala patří všem.

Sestava a branky: Menhartová 6, Vildtová 3, Vlková, Buriánková 2, Kozáková 1, Křivánková 3, Hřebejková B. 1, Keřková 1, Lešňovská 1, Šilhanová, Janouchová 5, Stará 2, Hečková 1.

Trenérky: Šulcová Martina, Šťastná Marie

 

Fotky zde :-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář

Poslední fotografie


FotoalbumPortrét